- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

„Budowlanka” idzie do rozbudowy. Co nas czeka?

Jest przetarg na modernizację i rozbudowę wraz z zagospodarowaniem, terenu obiektów sportowych przy Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Zarząd Powiatu zakłada, że prace zostaną wykonane do końca sierpnia 2023 roku. A co się zmieni w popularnej "Budowlance"?

- Reklama -

Przy Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju znajduje się obecnie boisko trawiaste z bieżnią. Obiekt jest w bardzo złym stanie i w tej chwili nie jest użytkowany. Ma się to zmienić w ciągu najbliższego półtora roku. Przetarg został właśnie ogłoszony:

– Przetarg pozwoli nam wyłonić wykonawcę modernizacji i rozbudowy kompleksu sportowego przy „Budowlance”. Szczegółowy zakres rzeczowy robót przewidzianych do wykonania obejmuje roboty budowlano – instalacyjne, w tym roboty rozbiórkowe i demontażowe; przebudowę i rozbudowę boiska do piłki nożnej o nawierzchni z trawy syntetycznej; przebudowę i rozbudowę bieżni lekkoatletycznej okólnej 4-torowej oraz prostej 100 m 6-torowej o nawierzchni poliuretanowej; budowę boiska wielofunkcyjnego w zakolu bieżni o nawierzchni poliuretanowej; budowę siłowni zewnętrznej; budowę dwóch skoczni do skoku w dal i trójskoku wraz z rozbiegiem o nawierzchni poliuretanowej; budowę rzutni do pchnięcia kulą oraz boiska do siatkówki plażowej – informuje wicestarosta biłgorajski Tomasz Rogala.

- Reklama -

Oferty składać można do 3 czerwca. Zarząd Powiatu przewiduje, że prace zostaną wykonane do końca sierpnia 2023 roku.

 

 

info: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.