- Reklama -

- Reklama -

Budowlanka i Elektryk z medalami mistrzostw województwa

- Reklama -

Aż siedem biłgorajskich sztafet uczestniczyło w mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych które odbyły się w Tomaszowie Lubelskim.

Na II miejscu w tych zawodach uplasowali się uczniowie RCEZ w Biłgoraju. Podopieczni Adama Osuch  biegli w składzie: Kacper Bzdyra, Grzegorz Sobczak, Jan Kornik, Dominik Piętak, Jakub Socha, Dawid Bernaś, Grzegorz Uchman, Rafał Oleszek  i Karol Koper.

- Reklama -

Nie zawiodły również dziewczęta z ZSBiO w Biłgoraju którym do zwycięstwa zabrakło 9 sekund a do II miejsca tylko 1 sekunde. Brązowy medal zawodniczki Ireneusza Zarczuka  wywalczyły w składzie: Aleksandra Czajka, Aleksandra Dziduch, Karolina Kaczor, Katarzyna Kolbuch, Kamila Skałecka, Alicja Tworek, Katarzyna Wryszcz i Natalia Zygmunt.

W igrzyskach dzieci reprezentowały nasz powiat dwie sztafety z SP nr 1 w Biłgoraju. Dziewczęta uplasowały się na IX miejscu, natomiast chłopcy na VI.

W igrzyskach młodzieży sztafeta dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju zajęła bardzo dobre IV miejsce natomiast chłopcy z Gimnazjum nr 1 w Biłgoraju uplasowali się na VIII miejscu.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.