- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Przez Biłgoraj pędził jak szalony

Brakiem wyobraźni wykazał się 19-latek, który pędził samochodem marki BMW przez Biłgoraj, przekraczając dopuszczalną prędkość o 85 kilometrów na godzinę. Kierowca został zatrzymany na ulicy Moniuszki. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.

- Reklama -

Utrata prawa jazdy na trzy miesiące, 2,5 tysiąca złotych mandatu i 10 punktów karnych to konsekwencje, z jakimi spotkał się 19-letni mieszkaniec Biłgoraja. Mężczyzna w sobotnie popołudnie pędził ulicą Moniuszki swoim BMW z prędkością 135 kilometrów na godzinę. Został zatrzymany do kontroli przez policjantów biłgorajskiej drogówki. Zderzenie przy takiej prędkości z innym pojazdem lub pieszym z pewnością mogłoby zakończyć się tragicznie.

Policja przypomina, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę, wyobraźnię za kierownicą i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

- Reklama -

/młodszy aspirant Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.