przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Brakuje krwi. Apeluje rekordzista (audio)

Mieszkaniec Aleksandrowa Jan Koman, to prawdziwy rekordzista powiatu biłgorajskiego, wśród honorowych krwiodawców. Oddał już 76 litrów pełnej krwi i o to samo prosi innych. Krwi dramatycznie brakuje, informuje Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Dlatego tam gdzie tylko się da, organizuje mobilne zbiórki. W Korchowie i okolicach, też taka będzie. Posłuchajcie rekordzisty:

- Reklama -

Najbliższa zbiórka krwi odbędzie się już w niedzielę 15 maja w Korchowie (gm. Księżpol) w budynku Szkoły Podstawowej od godz. 8.30. 

Z kolei 19 maja br., krew będzie można oddać w godzinach od 8:30 do 12. w krwiobusie, który zaparkuje na placu przy Starostwie Powiatowym w Biłgoraju, a 19 czerwca w Urzędzie Gminy w Aleksandrowie. 

Jan Koman, mieszkaniec Aleksandrowa (nagranie audio):

19 czerwca w Aleksandrowie w budynku Urzędu Gminy Aleksandrów odbędzie się zbiórka krwi, na którą zaprasza Jan Koman, zasłużony dawca krwi, który  oddał już 76 litrów pełniej krwi. Pisaliśmy o tym w artykule: Od 40 lat oddaje cząstkę siebie (kliknij tutaj)

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Krew oddać będzie można równie 19 maja 2022 roku, w godzinach od 8:30 do 12:00, w krwiobusie, który zaparkuje na placu przy Starostwie Powiatowym w Biłgoraju (ul. Kościuszki 94). Krew oddać może każda zdrowa, pełnoletnia osoba, która waży minimum 50 kg. Trzeba mieć ze sobą dowód osobisty i być dobrze nawodnionym, po lekkim śniadaniu.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Klaudia mówi

    Ma ktoś nr. tel albo mial do Pana Komana?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.