- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

BOVSKA na niby

Artystka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016r. Jej debiutancka płyta została wyprzedana zaledwie 2 dni po premierze a utwory z tej płyty jeszcze przed premierą  biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 15 MILIONÓW razy. Jeden z nich zyskał status Złotej Płyty stając się jednocześnie utworem promującym serial TVN „Druga szansa”, jej najnowszy singiel wykorzystany został w komedii romantycznej Bartosza Prokopowicza „Narzeczony na niby”. Mowa oczywiście o BOVSKIEJ, która 22 kwietnia pojawi się na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury. Start koncertu o godz. 19.00, bilety w PRZEDSPRZEDAŻY 45zł (31.03), w SPRZEDAŻY 50 zł, rez. www.bck.lbl.pl

Od czasu premiery albumu Kaktus Bovska wraz z zespołem, który tworzą Jan Smoczyński
i Paweł Dobrowolski, zagrała ponad 100 koncertów. Została nominowana do nagrody FRYDERYKI 2016 w kategorii Debiut Roku oraz do nagrody MTV EUROPE MUSIC AWARD 2016 w kategorii najlepszy polski wykonawca. Artystka otrzymała również Złotą Płytę̨ za sprzedaż̇ ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla „Kaktus”. W zaledwie rok od premiery swojej pierwszej płyty, Bovska zaprezentowała drugi album zatytułowany „Pysk”. Na każdym kroku wiernie wspierają artystkę jej fani, których jest już ponad 27 tysięcy na Facebook, a ta liczba stale rośnie.

- Reklama -

BOVSKA ma za sobą̨ występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Była też jedyną gwiazdą z Europy, która zagrała koncert podczas tegorocznej edycji festiwalu Shimokitazawa Sound Cruising w Tokio. 

Bovska od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości:
od konceptualnego wydawnictwa (self-published), poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie
i scenograficznie koncerty. Artystka idealnie łączy obraz ze słowem,
a wydanie dwóch płyt w tak krótkim czasie pokazuje jej talent i samozaparcie.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.