kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Bokserski mistrz z Aleksandrowa, doceniony nie tylko przez Nową Gazetę Biłgorajską

Tydzień temu w Nowej Gazecie Biłgorajskiej rozmawialiśmy z utalentowanym bokserem z Aleksandrowa - Samuelem Kulikiem. Aktualnym wicemistrzem Polski młodzików. Cieszymy się, że nie tylko my go doceniamy, bo z Samuelem spotkał się teraz starosta biłgorajski. Wniosek z tego, że będziemy częściej prezentować utalentowanych sportowców z powiatu biłgorajskiego, bo sukcesy wielu z nich często przechodzą bez echa.

- Reklama -

-Gratuluję, bo wiem, że ten sukces to połączenie talenty, pasji, ciężkiej pracy i systematycznych treningów. To efekt dążenia do celu i chęć zdobywania kolejnych laurów. Wierzę, że zdobyty tytuł i doświadczenie są tylko przedsmakiem tego, do czego Samuel możesz dojść, krocząc sportową drogą podkreślał starosta biłgorajski.

Rozmowa z Samuelem Kulikiem tylko w Nowej Gazecie Biłgorajskiej. Przeczytajcie tu: Mieszkaniec Aleksandrowa chce po(d)bić świat

urząd MArszałkowski projekt

Spotkanie było okazją by o sporcie, a w sposób szczególny o boksie porozmawiać. Samuel boks ćwiczy od około dwóch lat. Jak przyznaje to jego wielka miłość i pasja.

Zawodnikowi – podczas dzisiejszego spotkania w Starostwie Powiatowym – towarzyszył trener Artur Dzido z Kimbo Team Biłgoraj.

Samuel Kulik otrzymał od starosty okolicznościowy list, album „Ziemia Biłgorajska” oraz finansowe wsparcie na sprzęt sportowy.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.