Bohaterowie „Gwiezdnych wojen” w Zamościu

Sobota 12 maja to dzień, w którym bohaterowie „Gwiezdnych wojen” zawitali do Zamościa. Zadomowili się w salonie Renault wśród suwów i crossoverów francuskiego producenta. Ponadto Han Solo, Chewbacca oraz Stormtrooper przywieźli ze sobą międzygalaktyczne atrakcje. Osoby odwiedzające salon w sobotę mogły liczyć na nieziemski poczęstunek oraz kosmiczną zabawę.

Bohaterom filmu tak spodobało się na Ziemi, że postanowili przekazać ludziom wyjątkowy prezent: pachnący nowością, świeżo przetransportowany z innej galaktyki Renault Kadjar. Aby móc cieszyć się tą wyjątkową nagrodą, należy wziąć udział w konkursie. Konkurs rozpoczął się 12 maja i będzie trwać nieprzerwanie do 30 maja 2018 roku. Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać następujące czynności: zapoznać się z zasadami uczestnictwa w konkursie dostępnymi na stronie internetowej konkurskadjar.renault.pl, wykonać zadanie konkursowe polegające na dodaniu zdjęcia prezentującego.„Tak wygląda droga do kina na film HAN SOLO. GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE w naszym wykonaniu. A jak Wy wyglądacie podczas podróży na kosmiczny seans? Pokażcie nam swoje fanowskie kreacje!”. Ponadto trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy, udać się do dowolnego salonu Renault w celu potwierdzenia kodu, który wygeneruje się po dodaniu zdjęcia i wypełnieniu formularza. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 19 czerwca 2018 roku na stronie internetowej kadjar-solo.renault.pl. Kosmiczne nagrody czekają.

Bohaterowie „Gwiezdnych wojen” gorąco zachęcają do odwiedzenia salonu Renault nie tylko ze względu na nieziemski konkurs, ale także z okazji trwającej akcji dostępnej dla wszystkich pracowników szeroko rozumianej sfery budżetowej. Każda osoba zainteresowana nowym samochodem marki Renault może liczyć na wyjątkowy rabat dodatkowy aż do 4000 PLN lub na pakiet przedłużonej gwarancji dla swojego auta do 5 lat. Należy przy tym pamiętać, że jest ona limitowana czasowo. Akcja trwa do końca maja bieżącego roku.

Han Solo, Chewbacca i Stormtrooper czekają na gości w salonie Renault w Zamościu.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.