Noclegi – Bździuch

Blokersi zagrali w turnieju mistrzów

W minioną niedzielę, 18 marca, w Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków przy ul. Partyzantów 19 w Piaskach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w futsalu organizowane przez LZPN.

W sportowej rywalizacji wzięło udział dwanaście najlepszych drużyn z lig środowiskowych rozgrywanych na terenie całego województwa w sezonie 2017/2018.

W turnieju zagrała drużyna Blokersów, czyli mistrz biłgorajskiej ligi halowej.

Nasz zespół trafił do grupy B, gdzie zagrał z drużynami: Zamkowo Lublin (mistrz ligi w Lublinie}, Sewit Leopoldów Rososz (mistrz ligi w Stężycy) oraz Drink Team Radzyń Podlaski (mistrz ligi w Radzyniu Podlaskim).

Reprezentant biłgorajskiej ligi, który na zawody pojechał w dość osłabionym składzie, pokazał się z dobrej strony. Niestety, swoje zmagania zakończył na fazie grupowej. Blokersi wszystkie swoje trzy mecze przegrali w stosunku 1:3, a bramki tracili głownie w końcowych minutach meczów. Warto dodać, że biłgorajska drużyna zagrała w typowo amatorskim składzie, a w składach innych drużyn nie brakowało piłkarzy z lig futsalowych i nie tylko.

Blokersi zagrali w składzie: Grzegorz Kominek, Michał Bączek, Piotr Bednarz, Grzegorz Sarzyński, Przemysław Stępień, Szymon Tatara, Piotr Watrak.

Wyniki

Blokersi Biłgoraj Drink Team Radzyń Podlaski 1:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Sebastian Koczkodaj, 0:2 Łukasz Samociuk, 1:2 Przemysław Stępień, 1:3 Łukasz Samociuk.

Blokersi Biłgoraj Zamkowo Lublin 1:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Kamil Ostrowski, 0:2 Łukasz Mróz, 0:3 Łukasz Mróz, 1:3 Szymon Tatara.

Sewit Leopoldów Rososz Blokersi Biłgoraj 3:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Piotr Bednarz, 1:1 Michał Staniak, 2:1 Karol Wałachowski, 3:1 samobójcza.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.