AGD

- Reklama -

- Reklama -

BKS Biłgoraj znów bezkonkurencyjny (FOTO)

Młodzi piłkarze BKS Biłgoraj bezkonkurencyjni na turnieju w Janowie Lubelskim. Podopieczni trenera Mirosława Kubiny z rocznika 2012 wygrali cały turniej i prezentują się coraz lepiej.

- Reklama -

Nasi piłkarze dobrze czuli się podczas gry, m.in. za sprawą fantastycznej postawy bramkarki Mariki, która była chwalona przez trenerów i piłkarzy innych drużyn. Super skuteczność pokazał Stefanek, który był liderem drużyny. Dzieci wraz z trenerem bardzo fajnie się bawiły i godnie reprezentowały barwy BKS.

Po południu zagrała drużyna z rocznika 2014 trenera Dominika Lachowskiego. Tutaj także pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Nasze wyniki: BKS-Tęcza Kraśnik 3:2, BKS-MUKS Kraśnik 4:1, BKS- FA Janów Lub. 2:4, BKS-AP Stal Stalowa Wola 2:1, BKS- GLKS Polichna 3:2. Nasz bramkarz z rocznika 2015 Paweł Dziura został najlepszym bramkarzem turnieju. Bardzo dobrą skuteczność pokazali Filip Pawęzka strzelec 8 bramek oraz Kuba Lachowski, który strzelił 5 bramek. Cała drużyna dodatkowo została wyróżniona za wygranie największej ilości meczów i strzelenie największej ilości bramek. Każdy dostał upominek w postaci kart piłkarskich a dla drużyny super puchar.

- Reklama -

Gratulujemy piłkarzom BKS i trenerom za super postawę w turniejach.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.