- Reklama -

- Reklama -

BKS Biłgoraj zaprasza na piłkarską sobotę

Przyjedzie Lublin, Zamość, Stalowa Wola, Świdnik i oczywiście Biłgoraj. Gospodarzem jest zresztą BKS Biłgoraj. W sobotę (22 października) w Ośrodku Sportu w Nadrzeczu, odbędzie się turniej piłkarski Puchar BKS 2022. Początek już o godzinie 9:00.

- Reklama -

Tym razem na start wybiegną piłkarze z rocznika 2014 i młodsi z kategorii żak starszy. W turnieju zagra osiem drużyn i ponad 100 młodych piłkarzy z zespołów: Tarasola BSS Lublin, Tur Turobin, AP Stalowa Wola, Gryf Gmina Zamość, Avia Świdnik, Vrotcovia Lublin, Fa Biłgoraj i gospodarz BKS BIŁGORAJ.

– Wszystko już gotowe: boiska do gry, sędziowie, nagrody, piłki do gry. Każdy zespół rozegra 7 spotkań po 12 minut, wyróżnimy wszystkich piłkarzy medalami, zespoły pucharami, wyróżnimy wyróżniającego się piłkarza w każdej drużynie, a także zawodników w konkurencjach indywidualnych: w konkursie rzutów karnych, sam na sam a bramkarzem, króla strzelców całego turnieju, najlepszego bramkarza i MVP turnieju. Pamiątkowe dyplomy otrzymają trenerzy. Wśród uczestników wylosujemy także 5 koszulek z logo Ministerstwa Sportu i Turystyki RP, ochraniacze do gry i piłki. Nasze podziękowania za pomoc finansową nagrodzimy podziękowaniami w postaci dyplomu i pamiątkowych albumów, które przekażemy dla Ministra Sportu i Turystyki RP Pana Kamila Bortniczuka – informuje BKS Biłgoraj.

 

urząd MArszałkowski projekt

Patronat nad imprezą objął Poseł Na Sejm RP Sławomir Zawiślak, który ufundował nagrody w loterii fantowej dla piłkarzy. Start o godzinie 9 00, podsumowanie imprezy około godziny 13 00.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.