BKS Biłgoraj wygrywa z Hetmanem Zamość

Kolejny bardzo dobry mecz rozegrali młodzi piłkarze BKS Biłgoraj. Zawodnicy z rocznika 2009, w ramach I wojewódzkiej ligi trampkarzy młodszych, pokonali wysoko i zdecydowanie Hetman Zamość 6:1.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Igor Czuryło x2, Wojtek wnuk, Miłosz Proć, bramka samobójcza.

-Już w 5 minucie meczu było 2:0 i widać było olbrzymie zaangażowanie i mobilizację w szeregach BKS. Nasz zespół grał szybko, do przodu cały czas inicjując akcje bramkowe. Gdyby skuteczność była lepsza mecz mógł rozstrzygnąć się w pierwszej połowie. Po zmianie stron nasi także z pełną determinacją atakowali i chcieli strzelać kolejne gole. Zasłużone i efektowne zwycięstwo da dużo energii na kolejne mecze podopiecznym trenera Piotra Kmiecia. Brawo cały zespół – przekazuje BKS Biłgoraj.