- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

BKS Biłgoraj rywalizował w Zakopanem (foto)

Czwarte miejsce piłkarzy BKS Biłgoraj (rocznik 2009) na międzynarodowym turnieju w Zakopanem. Nasz zespół prowadzony przez trenera Piotra Kmiecia przeszedł jak burza przez fazę grupową wygrywając głównie z silnymi ukraińskimi zespołami.

- Reklama -

Młodzi piłkarze BKS Biłgoraj byli chwaleni za szybką i bardzo pomysłową grę i jako jedyni zdobyli aż 19 punktów w meczach grupowych. Ostatni dzień turnieju był także bardzo dobry, ale w półfinale zabrakło szczęścia. Remisowy mecz 0:0 zakończył się porażką 3:4 w rzutach karnych z FC Wrocław Academy.
W spotkaniu o 3 miejsce nasza drużyna grała solidnie, zachowała dużo siły, ale zawiodła skuteczność. Minimalna, trochę niesprawiedliwa porażka 0:1 z Arconią Szczecin wstydu nie przynosi natomiast pozostał olbrzymi niedosyt. Zespół, który wygrał cały turniej przegrał jeden mecz…… z BKS Biłgoraj (BKS-Sdjuszor Uzhgorod 1:0).
-Z całą pewnością cała drużyna, trener Piotr, kierownik Andrzej i liczne grono naszych rodziców zasłużyło na wielkie brawa za godne reprezentowanie barw naszego klubu. Dodatkowo zespół ,,złapał” super integrację podczas wizyty w aquaparku w Zakopanem oraz zwiedzaniu Tarnowa oraz zamku w Nidzicy. Wśród 16 zespołów jedyny klub z Lubelszczyzny zajął 4 miejsce co na pewno jest sporym sukcesem a nam daje dużo satysfakcji z postawy BKS Biłgoraj. Wielkie gratulacje – informuje BKS Biłgoraj.
Wyniki BKS Biłgoraj podczas Międzynarodowego Turnieju API Cup Zakopane 2022, który odbył się w dniach 4-6 listopada 2022:
🔵BKS Biłgoraj- Chemik Bydgoszcz 2:1
🔵BKS Biłgoraj- Czajka Wyszogrod 0:0
🔵BKS Biłgoraj- Tiger Hearts Academy 2:0 🔵BKS Biłgoraj- Sparta Leżajsk 1:0
🔵BKS Biłgoraj- Dynamo Lwów 3:0
🔵BKS Biłgoraj- Łuzyce Lubań 2:1
🔵BKS Biłgoraj- Sdjuszor Uzhgorod 1:0
urząd MArszałkowski projekt
Półfinał
🔵BKS Biłgoraj- FC Wrocław Academy 0:0 karne 3:4;
Mecz o 3 miejsce:
🔵BKS Biłgoraj-Arconia Szczecin 0:1

 

 

 

foto: BKS Biłgoraj

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.