- Reklama -

- Reklama -

Biszcza szuka przyjaciół. Czyich? (FOTO)

W Biszczy działa Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca. I to nie są jakieś żarty, bo za nami noworoczne spotkanie opłatkowe i chętni są. Oto przyjaciele oblubieńca z gminy Biszcza.

- Reklama -

-Formująca się przy naszej parafii Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca zorganizowała noworoczne spotkanie opłatkowe. Najpierw członkowie wspólnoty uczestniczyli we mszy świętej sprawowanej w ich intencji przez księdza proboszcza i księdza wikariusza. Następnie w salce na plebanii przy dzieleniu się opłatkiem, popłynęły słowa życzeń, czasem słowa otuchy, nadziei. Na koniec, przy stole zastawionym wigilijnymi potrawami, przygotowanymi przez członków z wspólnoty, nastał czas serdecznych rozmów, śpiewania kolęd, zwykłego, a jakże niezwykłego bycia razem. Najpiękniejsze w spotkaniach opłatkowych jest wzajemne podarowanie sobie odrobiny czasu, o który tak trudno w dzisiejszym zabieganym świecie – informuje Parafa Najświętszego Serca Jezusa w Biszczy.

- Reklama -

 

 

fot: Parafa Najświętszego Serca Jezusa w Biszczy.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Agnes mówi

    Proponuję dokładnie sprawdzać informacje, gdyż wspólnota w Biszczy działa już od ponad roku. A słowo „formująca” w tym kontekście nie znaczy „tworząca od podstaw”, tylko „budująca, wspierająca, pracująca”. Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.