- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Biszcza pomaga mieszkańcowi. Darek walczy o życie (FOTO)

Wielkie podziękowania dla gminy Biszcza. I dla niezwykłych kolędników i dla mieszkańców, którzy ich przyjęli: - Dziękujemy, że otworzyliście swoje serca i zechcieliście pomóc nam w zbiórce funduszy na rehabilitacje naszego kolegi ułana Darka Wróbla. Mimo szczerych chęci nie mogliśmy odwiedzić większej liczby domów. Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać za rok - przekazuje Stowarzyszenia "Rozwój Gminy Biszcza".

- Reklama -

Wszystkie  Środki zebrane podczas kolędowania zostaną przeznaczone na rehabilitację kolegi ułana Dariusza Wróbla.
22 września ubiegłego roku mężczyzna miał wypadek przy pracy, który skutkował urazem czaszkowo-mózgowym. Darek trafił na oddział intensywnej opieki medycznej w szpitalu w Leżajsku, gdzie przeszedł zabieg obustronnej kraniotomii, umożliwiający dalsze leczenie. Kiedy udało się pokonać najgorszy moment, mąż zaczął oddychać przez tracheotomię, był karmiony przez sondę żołądkową, pozostawał z nami w minimalnym kontakcie. Rozpoczęła się intensywna rehabilitacja.
Darek z zawodu jest elektrykiem, z zamiłowania szachistą. Jest członkiem Stowarzyszenia Ułanów i przede wszystkim – człowiekiem o złotym sercu. Mężczyźnie można pomóc bez wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć tu:

 

 

 

toyota Yaris

fot: Stowarzyszenie „Rozwój Gminy Biszcza”

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.