- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajskie szkoły walczą o stołówkę

Biłgorajskie Szkoły Podstawowe nr 1 i nr 5 zakwalifikowały się do ogólnopolskiego finału konkursu plastycznego, w którym wygrać można remont stołówki do kwoty 60 tys. zł. Zwycięży 10 placówek oświatowych z największą liczba głosów. Głosowanie trwa przez najbliższy miesiąc, od dziś do 13 marca br.

W listopadzie 2019 roku Szkoły Podstawowe nr 1 oraz nr 5 z Biłgoraja przystąpiły do konkursu „Stołówka z klasą”, którego organizatorem jest sklep Kaufland Polska. Spośród nadesłanych prac do ogólnopolskiego finału przeszło 30 szkół, w tym dwie z naszego miasta. Spośród wszystkich, dziesięć szkół które osiągną największą liczbę głosów za 60 tys. zł wyremontują swoje szkolne stołówki.

Praca plastyczna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju jest dziełem zbiorowym, wykonanym przez dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną t.j.:  Michalinę Kobel, Izabelę Borowiec, Milenę Kwiatkowską i Nikolę Wróblewską z klas trzecich oraz Maję Brytan i Lilianę Żyłę z klasy 2 d.

–  Dzięki udziałowi w konkursie, nasza szkoła ma szansę na przeprowadzenie remontu stołówki i zyskanie komfortowej, odnowionej jadalni. Plakat wykonany przez dzieci został doceniony przez Sklep Kaufland, dzięki czemu przeszedł do kolejnego, ostatniego już etapu konkursu. Dlatego też, w imieniu dzieci stołujących się w szkole, bardzo prosimy o głosy. Wystarczy wejść tutaj, kliknąć przycisk „dalej”, zaznaczyć pracę Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju i wysłać głos – zachęca Anna Sobczyk, opiekun świetlicy szkolnej przy SP nr 1 w Biłgoraju.

- Reklama -

Głosować można poprzez link: https://marktforschung.survey.kaufland.com/nq.cfm?q=4f75c019-cd68-4213-b420-0c97bebe7fad. Zachęcamy do głosowania mieszkańców Biłgoraja i okolic!

 

Praca konkursowa wykonana przez uczennicę Szkoły Podstawowej nr 5 w Biłgoraju

Red.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.