- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajskie szkoły innowacji

Konkurs „Szkoła Innowacji” to projekt, mający na celu wyróżnianie szkół z województwa lubelskiego, które realizują kreatywne pomysły, wykazują się innowacyjnymi rozwiązaniami, wspierają edukację praktyczną dla rynku pracy i inwestują we współpracę międzynarodową.

- Reklama -

Oficjalny tytuł „Lidera Innowacji” przyznawany jest w sześciu kategoriach. Oprócz wyróżnienia dla instytucji WSEI nagradza również dyrektorów, nauczycieli, uczniów – liderów innowacji, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju naszego województwa, wdrażając innowacje edukacyjne. Wyróżniona zostaje również „Innowacyjna biblioteka” i „Innowacyjna inicjatywa”. Do tej pory w konkursie udział wzięło ponad 200 szkół z terenu województwa lubelskiego.

– Celem naszego konkursu jest budowanie wizerunku certyfikowanych szkół jako jednostek nowoczesnych, innowacyjnych, przedsiębiorczych, dbających o losy swoich absolwentów. Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie jako największa niepubliczna Uczelnia Wyższa w regionie ma liczne osiągnięcia w wymienionych obszarach. Poddajemy się również różnego rodzaju weryfikacjom, certyfikacjom dotyczącym innowacyjności, przedsiębiorczości, współpracy ze środowiskiem biznesowym. Predestynują nas one do tego, abyśmy kreowali takie przedsięwzięcia jak właśnie „Szkoła innowacji” – mówi Teresa Bogacka, kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie i przewodnicząca kapituły konkursu.

- Reklama -

„Szkoła – Lider Innowacji”:
wyróżnienie – I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju,
wyróżnienie – Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

„Dyrektor – Lider Innowacji”:
nagroda główna – Jolanta Rycyk, I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju,
wyróżnienie – dr Adam Balicki, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

„Nauczyciel – Lider Innowacji”:
wyróżnienie – Joanna Gałczyńska, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

„Uczeń – Lider Innowacji:
wyróżnienie: Piotr Łaba – I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Rodzic mówi

    Proszę… Można się pochwalić, szkoda tylko, że nie ma czym. ONZ podczas pandemii nie robi nic. Żadnego wsparcia psychologicznego, żadnych zebrań online z rodzicami, żadnego kontaktu z wychowawcami. Jedno wielkie NIC! Zero. Przepchnąć maturzystów, papierki i jakoś to będzie.Wstyd. Nagrody fajnie się odbiera, głodni poklasku i wyróżnień. Porażka.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.