- Reklama -

- Reklama -

Banery wyborcze przydadzą się … psom

Biłgorajskie Stowarzyszenie "Podaj Łapę" prosi o dostarczanie do schroniska banerów wyborczych. Miłośnicy zwierząt bynajmniej nie chcą zapoznawać czworonogów z programem partii politycznych, ale zrobić coś pożytecznego z niepotrzebnymi już materiałami wyborczymi umieszczonymi na nieprzemakalnych plandekach. A tych na ulicach Biłgoraja i całego powiatu jest sporo.

- Reklama -

-Przyjmiemy banery wyborcze! Zabezpieczamy nimi kojce i budy przed zimą napisali w swoich mediach społecznościowych przedstawiciele  Biłgorajskiego Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami „Podaj Łapę”.

 

 

Marta Pysz, prezes stowarzyszenia wyjaśnia, że potrzebne są banery na nieprzemakalnym „ceratowym” materiale, które posiadają dziurki do przymocowania ich trytytkami:

 

– Mamy kilka kojców i kilka bud i musimy je zabezpieczyć na zimę. Kilka przydałby się też na zapas, żebyśmy mieli na wymianęwyjaśnia Marta Pysz.

 

 

Apel pojawił się dziś [17.10], ale Stowarzyszenie z sukcesem  zbierało  banery po wszelakich wyborach od 2011 roku.

 

Szczegółowe informacje kontaktowe i lokalizacja Stowarzyszenia dostępne na stronie Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami „Podaj Łapę”.

 

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.