- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajskie liceum najlepsze w województwie

I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju zostało docenione nagrodą główną w konkursie „Szkoła Innowacji” i otrzymało tytuł „Szkoła-Lider Innowacji”. Uroczysta gala podsumowująca XII edycję projektu certyfikacji szkół odbyła w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

- Reklama -

Nagrodę główną kapituła konkursu przyznała także w kategorii „Innowacyjna Inicjatywa” za projekt „Kosmiczni odkrywcy”, który realizowany był przez uczniów klas graficznych pod kierunkiem Anny Dobraczyńskiej.  Z kolei pierwsze wyróżnienia otrzymali: Dyrektor Jolanta Rycyk w kategorii „Dyrektor – Lider Innowacji” oraz Marek Stachów z klasy III A w kategorii „Uczeń – Lider Innowacji”.

Projekt jest realizowany od 2013 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością i ma celu wyróżnienie szkół, które m. in. realizują kreatywne pomysły i wykazują się innowacyjnymi przedsięwzięciami. Organizatorem konkursu jest Lubelska Akademia WSEI w ścisłej współpracy z Samorządem Województwa Lubelskiego, Prezydentem Miasta Lublin i Kuratorem Oświaty w Lublinie.

 

 

 

 

urząd MArszałkowski projekt

- Reklama -

2 Komentarze
  1. obiektiv mówi

    Tak liceum ONZ najlepsze bo wszyscy na korach jadą bo tak dobrze tam uczą, ech szkoda gadać…

  2. - mówi

    Świetna szkoła – Gratulacje !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.