- Reklama -

Biłgorajski Zlot Pojazdów Zabytkowych i Kolekcjonerskich (film)

W niedzielę pasjonaci motoryzacji ruszyli do Miasteczka na Szlaku Kultur Kresowych, gdzie Automobilklub Biłgorajski zorganizował Zlot Pojazdów Zabytkowych i Kolekcjonerskich. Zjechało ponad 100 samochodów.

22 sierpnia w Miasteczku na Szklaku Kultur Kresowych odbył się Zlot Pojazdów Zabytkowych i Kolekcjonerskich.

– Każdy zlot pojazdów to swoiste święto dla miłośników motoryzacji, w tym przypadku szczególnie dla pasjonatów pojazdów klasycznych. Podczas wydarzenia można było zobaczyć nie tylko samochody, ale i motocykle – mówi Wojciech Więcław, założyciel kanału Master Detailing na YouTube.

Podczas sześciogodzinnego wydarzenia można było zobaczyć wiele motocykli oraz duże i małe fiaty, polonezy, mercedesy, porsche, corvette. Prawdziwą perełką był ciągnik Massey-Harris Pony z 1951 roku. Został on w całości zbudowany przez King Klasyczne Biłgoraj.

- Reklama -

– Tego typu zloty to świetna propozycja spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu wśród prawdziwych pasjonatów. Są to często ludzie, którzy na swoje samochody przeznaczają większość zarobionych środków – dodaje Wojciech Więcław.

Zlot zakończył się przejazdem przez miasto wszystkich samochodów biorących udział w wydarzeniu.

– Zapraszam wszystkich na kanał Master Detailing na YouTube. Właśnie tam można znaleźć filmy, takie jak z niedzielnego wydarzenia oraz inne z dziedziny motoryzacji, oraz detailingu samochodowego – zaprasza.

~Kuliński Michał

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.