- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajski DPS idzie z duchem czasu

Internet to jednak potęga. Nawet mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Biłgoraju poinformowali właśnie, że zakładają swój profil w mediach społecznościowych. Chcą pokazać światu jak żyją, czym się zajmują i co ciekawego mają do powiedzenia. Jakby to powiedziała młodzież: jak dostaną lajki, będzie spoko.

- Reklama -

– Staramy się iść z duchem czasu, dlatego w końcu postanowiliśmy zagościć w mediach społecznościowych. Chcemy móc dzielić się z rodzinami mieszkańców oraz przyjaciółmi DPSu naszą codziennością 😊  Zachęcamy wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszego domu do polubienia fanpage. Zapraszamy do oglądania, udostępniania i komentowania naszych wydarzeń!

- Reklama -

Naszą aktywność rozpoczynamy od relacji z pikniku zorganizowanego w naszym przepięknym ogrodzie. Miło spędziliśmy czas, grillując i śpiewając biesiadne utwory przy akompaniamencie Pani Ani. Okazją do świętowania był dzień Ojca oraz imieniny jednej z naszych mieszkanek – Pani Wandy. W imieniu wszystkich mieszkańców oraz pracowników życzenia złożyła Pani Dyrektor.
Był szampan, prezenty oraz piękne kwiaty 🍾🥳💐 Jeszcze raz wszystkiego, co najlepsze dla Pani Wandy! – piszą mieszkańcy biłgorajskiego DPS.
A tu link do facebookowej strony DPS

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Krzysztof mówi

    Niech najpierw pluskwy zlikwidują

Zostaw odpowiedź