- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajska policja poszukuje tego mężczyzny

Zaledwie kilka godzin temu odnalazł się poszukiwany czternastolatek z gminy Turobin, a biłgorajska policja już rozpoczęła poszukiwania kolejnego mężczyzny. To Andrzej Krzyszycha, 46 letni mieszkaniec Zamchu (gm.Obsza). Mężczyzna 23 marca 2023 r. około godziny 17:00 wyjechał z domu rowerem koloru prawdopodobnie srebrnego i oddalił się w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

- Reklama -

RYSOPIS:

wzrost około 175 cm, krępa budowa ciała, włosy ciemne, oczy ciemne.

UBIÓR:

- Reklama -

czapka z daszkiem, koszula flanelowa w kratę, spodnie koloru fioletowego.

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 22 10. Informację można przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, również anonimowo.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

1 komentarz
  1. Strażak mówi

    To nie pierwszy wyjazd Andrzejka i zapewne nie ostatni. Juz wcześniej sobie jeździl rowerem w odwiedziny do sióstr w Lubaczowie czy Suścu, nie mówiac nic nikomu. Najciekawsze jest to, że 20 lat temu też tak chodził ubrany – oszczędny chłopak …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.