- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajscy uczniowie pozdrawiają z … Dubaju! (FOTO)

To nie jest żaden żart, ani fotomontaż. Do czwartku uczniowie z biłgorajskich szkół, odpoczywają na feriach zimowych w Dubaju. I jako jedyni dostaliśmy aktualne zdjęcia i sprawdzamy co tam się dzieje. W pełnym słońcu grzeją się uczniowie I Liceum im. ONZ w Biłgoraju, oraz Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Szczerze zazdrościmy! Tym bardziej, że już szykują kolejną wycieczkę.

- Reklama -

Młodzież pod opieką wychowawców zwiedza Dubaj oraz stolicę Emiratów Arabskich – Abu Dhabi. Podczas wycieczki oprócz zwiedzania i plażowania na słynnej plaży Marina Beach nie zabrakło również dodatkowych atrakcji. Był rejs jachtem wzdłuż wybrzeża w Dubaju, oraz pustynne safari samochodami terenowymi wraz z sesją zdjęciową na pustyni.

Jest to już trzecia wycieczka młodzieży ze szkół w Biłgoraju do Zjednoczonych Emiratów Arabskich ( wcześniej 2020, oraz 2022) :

-Trzeba również zaznaczyć, że nasza grupa młodzieży wzbudzała duże zainteresowanie w czasie naszego pobytu w Dubaju bo nie często zdarza się tak duża grupa młodych osób na wyciecze szkolnej – przekazują Nowej Gazecie Biłgorajskiej organizatorzy wyjazdu.

- Reklama -

 L.O. im ONZ w Biłgoraju, oraz ZSBiO, to szkoły, które jako jedyne w Polsce przy współpracy z biurem podróży Master Tur z Krakowa organizują dla swojej młodzieży wycieczki w tak egzotyczne miejsca jak Dubaj, Abu Dhabi czy Izrael, Jordania (marzec  2023)
Organizatorem wycieczki było biuro turystyki Master Tur w Krakowie.

 

fot: Piotr Toczek

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Gelo mówi

  I gdzie ta bieda w Polsce ?

 2. uczeń mówi

  A nauczycielki to pojechały na koszt własny czy uczniów, bo na wyjazd sponsorowany to chętnych jest wielu?

  1. franek mówi

   Lekcje non stop odwoływane bo nauczyciele na sponsorowanych wycieczkach, wstyd !

   1. Uczestnik mówi

    wyjazd odbył się okresie ferii zimowych, więc w czym problem ?

  2. MasterTur mówi

   Nauczyciele – wychowawcy pojechali na koszt biura a nie uczniów…więc nie martw się szanowny Czytelniku

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.