- Reklama -

Biłgorajscy kryminalni zabezpieczyli dopalacze

W sobotni wieczór biłgorajscy funkcjonariusze kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy. W pojeździe policjanci zabezpieczyli substancje, które, jak wykazały wstępne testy, były prawdopodobnie dopalaczami.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego biłgorajskiej komendy 4 lipca w Soli zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Renault. Za kierownicą siedział poszukiwany przez policjantów 34-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego.

– Mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary w Zakładzie Karnym między innymi za oszustwa, jakich dopuścił się w przeszłości. Ponadto za kierownicę wsiadł po spożyciu alkoholu. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że miał w organizmie prawie pół promila alkoholu. W pojeździe znajdował się również 46-latek, u którego policjanci zabezpieczyli woreczek z białą substancją – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

- Reklama -

W toku dalszych czynności w miejscu zamieszkania 46-latka policjanci ujawnili i zabezpieczyli koleją substancję.

Przeprowadzone przez policjantów testy wykazały wstępnie, że mogą to być dopalacze. Zabezpieczony przez policjantów materiał zostanie przekazany do dalszych badań w laboratorium kryminalistycznym. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Młodszy trafi za kratki, a starszy wkrótce usłyszy zarzuty.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.