- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajscy karatecy na podium

W minioną niedzielę 8 grudnia w Tomaszowie Lubelskim odbył się Turniej Mikołajkowy, którego organizatorem była Tomaszowska Akademia Sztuk Walki.

- Reklama -

Wydarzenie to było połączone z loterią, której dochód przekazany był na szczytny cel, a mianowicie na leczenie trenera Jerzego Seneki. Zbiórka okazała się dużym sukcesem, gdyż uzbierano blisko 16 tys zł.

Biłgorajską Akademię Sztuk Walki tym razem reprezentowało 11-cioro zawodników i zawodniczek Zdobywając w sumie 6 medali (1 złoty, 1 srebrny oraz 4 brązowe).

WYNIKI:

Aleksander Mazurek – I m-ce w konkurencji Kichon

Wojciech Rak – II m-ce w konkurencji Kichon

Szymon Banach – III m-ce w konkurencji Kata

- Reklama -

Miłosz Paczos – III m-ce w konkurencji Kata

Oliwier Obszański – III m-ce w konkurencji Kata

Karina Gozdecka – III m-ce w konkurencji Kata

To były bardzo udane dla nas zawody ponieważ było kilka małych historycznych dla naszych zawodników akcentów, które będą pamiętali na długo, a mianowicie pierwszy raz I m-ce wywalczył Olek Mazurek, a Wojtek Rak i Szymon Banach pierwszy raz w ogóle stanęli na podium – mówi Piotr Wojtkowski, prezes i instruktor Biłgorajskiej Akademii Sztuk Walki.

Chciałbym również wspomnieć o zawodnikach, którzy po zaciętych walkach musieli uznać wyższość konkurentów, ale godnie reprezentowali naszą Akademię: Hubert Terejko, Grzegorz Rak, Maja Gozdecka, Gabriela Grela oraz Piotr Pawikowski – dodaje trener.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.