- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajanki najlepsze w województwie? (foto)

Dziewczyny z Biłgoraja idą jak burza. Uczennice Zespołu Szkół Leśnych walczyły w półfinale wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt: - Zawodom w Kraśniku towarzyszyła ogromna presja związana z awansem do finałów wojewódzkich - przekazuje ekipa z Biłgoraja. Finał 27 lutego w Tomaszowie Lubelskim.

- Reklama -

Siatkarki z Biłgoraja rywalizowały z dziewczynami z Zespołu Szkół nr. 1 w Kraśniku oraz I L O im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim:

 

– Pierwszy mecz graliśmy z dziewczynami reprezentującymi powiat kraśnicki. Mecz był zacięty, ale to nasza drużyna okazała się lepsza – wygraliśmy 2 : 1. W drugim z I LO z Janowa Lubelskiego było już trochę łatwiej i po zwycięstwie 2 : 0 dziewczyny osiągnęły historyczny awans na mistrzostwa województwa w Tomaszowie Lubelskim. BRAWO i ogromne gratulacje!!! – relacjonuje ZSL w Biłgoraju.

Mulawa podziękowania
Zwycięską drużynę z Biłgoraja reprezentowały:
Alicja Szawara, Zuzanna Tomecka, Klaudia Szymaszek, Izabela Murzacz, Kinga Osiewicz, Karolina Tomecka, Roksana Piela, Paulina Dziaduszyńska, Aleksandra Szybiak, Emilia Sosnowa, Amelia Wcisło, Katarzyna Bielak.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Turniej finałowy zostanie rozegrany 27 lutego.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.