- Reklama -

- Reklama -

Powiat biłgorajski w w „Szansie na sukces” ! (foto)

Nazywa się Agnieszka Skubis i na co dzień pracuje w Gminnym Ośrodku Kultury w Księżpolu. Już w najbliższą niedzielę wystąpi w programie "Szansa na sukces" w TVP 2. Intrygująca, utalentowana, zapracowana, a jak zaśpiewa? Przekonamy się w niedzielę o godzinie 15:15.

- Reklama -

W niedzielę  emisja odcinka Szansy na Sukces z udziałem zespołu Piersi, w którym wystąpi Agnieszka Marta Skubis.

Na co dzień pracuje w Gminnym Ośrodku Kultury w Księżpolu, jako instruktor muzyczny z dziećmi i młodzieżą, a także prowadzi zespoły muzyczne zrzeszające osoby dorosłe. Jest również dyrygentką chóru, działającego przy parafii Świętej Królowej Jadwigi w Janowie Lubelskim. Od najmłodszych lat kultywuje regionalną muzykę ludową. Jest absolwentką lubelskich uczelni: Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Co ciekawe, Agnieszka jest także … aktywnie działającą druhną Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogalach (gmina Księżpol, powiat biłgorajski). W życiu spełnia swoje marzenia, czyli robi to co kocha – śpiewa, gra, pomaga innym jako strażak ratownik i dalej chce to robić.

Trzymajcie za nią kciuki!

- Reklama -

Szansa na sukces i występ biłgorajanki w niedzielę o godzinie 15:15 w TVP 2.

SONY DSC

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.