- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajanka już w drodze po światowe laury

Sylwia Bober, pochodząca z Biłgoraja finalistka konkursu Miss Polonia 2022 wyleciała właśnie do Wietnamu na zgrupowanie międzynarodowego konkursu piękności Miss Charm 2023: - Finał jest 17 lutego. Każdy z konkursów przyciąga kandydatki z całego świata. Miss Charm to konkurs, w którym kandydatki mają prezentować swój kraj i jego kulturę. To m.in. występ w strojach narodowych, charakterystycznych dla danego państwa - mówi Sylwia Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

- Reklama -

Przy okazji zobaczysz Wietnam, jak się rozpakujesz.

Bardzo lubię podróżować, ja kocham podróże. W Wietnamie jeszcze nigdy nie miałam okazji być i bardzo się cieszę, że poznam i zobaczę to nowe dla mnie miejsce. Podróż jest daleka, bo to wielogodzinny lot. Z tego, co się orientowałam, to leci się tam minimum dobę. Jest jedna przesiadka, ale niestety nie ma bezpośrednich lot. Czeka mnie długi lot i pewnie męczący, ale i tak nie mogę się doczekać.

Będzie jakaś relacja z tego finału Miss Charm? Będzie można to gdzieś obejrzeć?

Tak naprawdę sama jeszcze tego nie wiem, bo organizatorzy nie podali i nie przekazali mi takich szczegółów. Na razie jestem skupiona na tych przygotowaniach. Pewnie bliżej wyjazdu, będzie wiadomo, gdzie to będzie relacjonowane. Na pewno na bieżąco będę wszystko pokazywała na swoim Instagramie. Z każdego dnia będę wstawiała zdjęcia i przekazywała informacje.

- Reklama -

Kto w ogóle wybierze Miss Charm? Jakieś tajemnicze jury, czy np. mieszkańcy powiatu biłgorajskiego też będą mogli zagłosować?

Tego jeszcze nie wiem. Wiem, że będzie kilka różnych kategorii i będą przyznawane różne tytuły komplementarne, tak jak np. podczas konkursu Miss Polonia zdobyłam tytuł Miss Social Media i Miss Polonia JustBuyIt. Nie wiem tylko jakie będą zasady głosowanie. Czy to będzie głosowanie internetowe, czy przez jakąś aplikację do oddawania głosów, to oczywiście przekażę, jak tylko organizatorzy nas poinformują.

 

Nowa Gazeta Biłgorajska jest z Sylwią w kontakcie. Kolejna rozmowa tylko u nas, kiedy  piękna biłgorajanka  dotrze do Wietnamu i rozpocznie przygotowania do konkursu.

 

fot: Miss Polonia

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Bóbr mówi

    Doprawdy blondynko z Polski do Wietnamu leci się dobę? A czemu do Australii tylko 20 godzin?

    1. Blondyn mówi

      bo ziemia jest płaska

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.