kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajanin zagrał z Bayernem Monachium!

Nazywa się Jakub Kupiec i jest piłkarzem BKS Biłgoraj. Właśnie w zagrał w meczu z nieco bardziej znanym klubem bo ... Bayernem Monachium. Podopieczny trenera Dariusza Pieczykolana przebywał w Niemczech na międzynarodowym turnieju piłkarskim w Norymberdze.

- Reklama -

Kuba zagrał w barwach ZKS Stali Rzeszów i otrzymał olbrzymią szansę na grę z rówieśnikami czołowych europejskich zespołów. Rywalizował ze słynnym Bayernem Monachium, a także Herthą Berlin, Aston Villą, Unionem Berlin, Victorią Pilzno, SonderjyskE, Western Sydney Wanderers, Ballerup Skovlunde oraz SpVgg Bayreuth.
Drużyna Stali zajęła wysoką 4 lokatę w turnieju, a najbardziej prestiżowy mecz z Beyernem przegrała 0:1 choć w meczu piłkarze z Polski nie wykorzystali rzutu karnego.
Kuba Kupiec w turnieju strzelił 2 bramki i zaliczył jedną asystę w meczu z Western Sydney Wanderers oraz Ballerup Skovlunde. Występował jako skrzydłowy, pomocnik i napastnik:
-To super przeżycie dla młodych piłkarzy Stali ale i świetna lekcja oraz możliwość sprawdzenia umiejętności na tle rówieśnikow z innych krajów. Wyjazd naszego zawodnika był możliwy dzięki współpracy na linii Stal Rzeszów- BKS Biłgoraj. Nie ukrywamy, że jedna z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce jest mocno zainteresowana dalszym rozwojem Kuby już na obiektach Stali Rzeszów. Brawa dla zawodnika, trenera Darka i rodziców. Dziękujemy szefom i trenerom Stali za współpracę i szansę jako otrzymuje Kuba – komentuje BKS Biłgoraj.
urząd MArszałkowski projekt
foto: BKS Biłgoraj

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.