- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajanin w konkursie Radia ESKA. Ruszyło głosowanie! (Film)

Kuba Nizio stawia czoła kolejnemu konkursowi, tym razem jest to internetowy konkurs wokalny „Talentobranie”. Jest to ogólnopolski konkurs wokalny, organizowany przez wytwórnię ID RECORDS przy współpracy z Radiem ESKA. Głosowanie już ruszyło.

„Konkurs zaczyna się w Internecie, aby następnie poprzez studio, spotkania z influencerami i transmisje na żywo móc znaleźć się na prawdziwej scenie wśród publiczności, przedstawicieli branży i sław. Nagrodą jest potężna trampolina do kariery” – czytamy na stronie organizatorów. Kuba, wysyłając swoje zgłoszenie, został zauważony przez branżę ID RECORDS i zakwalifikował się do pierwszego etapu.

Jak go oceniają?

– Niestandardowy chłopak – barwa głosu, jak i zaprezentowany repertuar to nie to, czego można by spodziewać się po 18-latku. A może właśnie w tym szaleństwie jest metoda? Na plus nagranie w pełni „na żywo”, z uwzględnieniem kontaktu z widzami poprzez kamerę. Warto mieć go na uwadze! – te słowa skierowała komisja z ID RECORDS do naszego lokalnego wokalisty Jakuba.

Jak możemy pomóc Kubie?

Wystarczy, że klikając tutaj, dołączymy przez Facebook do grupy, a potem po prostu oddamy swój głos na naszego reprezentanta podpiętej ankiecie.
Po dołączeniu do grupy, gdy zaakceptuje nas jej administrator, odznaczamy Kubę Nizio. Głosować można tylko raz z jednego konta, więc warto zachęcić znajomych do wsparcia Kuby.

– Wasze głosy są niezbędne, abym mógł przejść do kolejnego etapu, w którym znajdzie się 50 osób z największą liczbą, zaś z konkursu każdego dnia 10 osób z najmniejszą ilością głosów zostaje usuwana, a na ich miejsce pojawią się nowi uczestnicy… I tak przez 30 dni, dlatego bardzo mi zależy na państwa wsparciu  prosi Kuba Nizio. 

- Reklama -

Kolejne etapy konkursu to między innymi transmisje na żywo, nagrania w studio czy chociażby ciekawe wyzwania z influencerami i koncert na żywo przed publicznością i profesjonalnym  jury. Konkurs to wielka szansa dla takich wokalistów jak Kuba, gdyż zwycięzca otrzyma możliwość nagrania własnej piosenki wraz z jej promocją.

– To wspaniałe, że jest coraz więcej takich konkursów, bo dzięki nim ja i wiele innych utalentowanych osób ma szansę na zaistnienie w muzycznym świecie. Samo to, że branża ID RECORDS zaufała mi i dała szansę jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Z tego miejsca chciałbym prosić Czytelników NOWej Gazety Biłgorajskiej o oddanie na mnie tylko jednego głosu. Niby jeden głos, a tak wiele znaczy… – podkreśla Kuba.

Kliknij tutaj i zagłosuj

 

O Kubie Nizio oraz jego wokalnych osiągnięciach pisaliśmy już wielokrotnie m.in. w artykułach: Kuba Nizio po raz kolejny laureatem oraz Kolejny sukces Kuby Nizio i Kuba potrzebuje naszej pomocy.

Trzymamy Kciuki i zachęcamy wszystkich do oddania głosu na naszego biłgorajskiego reprezentanta!

Red. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.