- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajanin „uratował przed katastrofą” występ na Eurowizji

Według polskich internautów wokalista pochodzący z powiatu biłgorajskiego uratował występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji. Piszą oni: "Dziękujemy panu Skibie za uratowanie nas przed kompletną katastrofą".

- Reklama -

 

- Reklama -

22 maja odbył się 65. Konkurs Piosenki Eurowizji, w którym Polskę reprezentował Rafał Brzozowski. Niestety, polskiemu artyście nie udało się awansować do kolejnego etapu i musiał się on pożegnać z konkursem. Jednak niektórzy widzowie usłyszeli podczas wykonania piosenki „The Ride” chórzystę, pochodzącego z Szozdów (gm. Tereszpol). Uwiódł on swoim głosem serca polskiej publiczności.

Internauci pisali: „Powinni się zamienić rolami”, „Doceńmy go, bo bez niego jeszcze bardziej spalilibyśmy się ze wstydu”, „Proszę o wersję samego Pawła Skiby”.

– To, co dzieje się w mediach społecznościowych w całej Polsce (i nie tylko) przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Przyjechałem do Rotterdamu, by stanąć na scenie i zrobić to, co robię w życiu najlepiej, czyli zaśpiewać z serducha. Nie udzielałem się w mediach, by skupić się na pracy – co jak widać (słychać) zaprocentowało – napisał na Instagramie Paweł Skiba.

Paweł Skiba pochodzi z powiatu biłgorajskiego, gdzie stawiał swoje pierwsze muzyczne kroki. Skończył pierwszy stopień szkoły muzycznej w Biłgoraju. Jest on również absolwentem Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju.

– Przez wiele lat szukałem różnego typu inspiracji, tworzyłem i śpiewałem różną muzykę, ale to, co w sercu gra, to mocniejsze brzmienie właśnie tego typu – powiedział dla Teatralnablog.

~Kuliński Michał

- Reklama -

4 Komentarze
 1. ziomal mówi

  właśnie takie sytuacje często bywają początkiem wielkiej sławy/ kariery, niech się Pawłowi uda, powiedzie, tyle lat sumiennie pracuje, ma warsztat, prezencję, pora na wielkie sceny, POWODZENIA PAWEŁ!!!!!!!!

 2. Iwona mówi

  Gdyby Paweł sam to zaśpiewał to zapewne byśmy byli conajmniej na podium….

 3. Gangsterka mówi

  Czasem bywa, że ten co stoi w cieniu, odwala dużo większą robotę, jak,Ten co gwiazdorzy.
  Tak było w tym przypadku, Pawła głos jest na tyle górujący, że powinien sam zaśpiewać piosenkę, a ona fajnie wpada w ucho.

 4. Rycho Rysiński mówi

  No bez przesady!!! Już samo to, że słowo „uratował” napisano w cudzysłowie, świadczy wybitnie o tym… 🙁

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.