- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajanin jedzie po mistrza! Oglądajcie na żywo

W ten weekend Karol Kręt kierowca wyścigowy z Biłgoraja, może postawić kropkę nad "i" i wygrać prestiżowy cykl Porsche Sports Cup Deutschland : W ten weekend nie ma miejscu na błędy - przekazuje Karol prosto z Niemiec. Pierwszy wyścig już w sobotę o godzinie 16:30, a rywalizację biłgorajanina można oglądać na żywo. Podpowiadamy jak.

- Reklama -

Finał sezonu odbędzie się na torze dobrze znanym fanom motorsportu. Hockenheimring to obiekt, który jeszcze nie tak dawno gościł kierowców Formuły 1. Krótka nitka łączy ze sobą techniczną sekcję stadionową z odcinkami, na których kierowcy mogą swobodnie przyspieszyć. Na torze w Hockenheim rozpoczynał się tegoroczny sezon Porsche Sports Cup Deutschland. W jednym z wyścigów Karol Kręt zajął 4. miejsce. Lepiej powiodło mu się przed rokiem, kiedy na zamknięcie sezonu polski kierowca wywalczył 2. i 3. lokatę w swojej klasie.

 Chcę przede wszystkim uniknąć jakichkolwiek pochopnych decyzji i jechać bezpiecznie. Niektórzy rywale nie będą kalkulować i myśleć o kolizjach, tylko spróbują wciskać się w każdą lukę. Oczywiście będę wykorzystywać okazje, ale ważny jest rozsądek. W wyścigu długodystansowym sytuacja jest prostsza, bo nie musimy zająć wysokiej lokaty, aby zwyciężyć w klasyfikacji generalnej – wyjaśnia Karol Kręt.

Weekend rozpocznie się od sobotnich kwalifikacji, których start zaplanowano na godzinę 11:15. Wyścig ruszy o 16:30. Druga odsłona rywalizacji indywidualnej w kategorii Porsche Sprint Challenge, w której ściga się Karol Kręt, wystartuje w niedzielę o 11:50. Tradycyjnie zmagania zamknie wyścig długodystansowy, którego początek zaplanowano na 15:40. Kibice mogą śledzić wszystkie wyścigi na żywo w serwisie YouTube na kanale Porsche Deutschland. Transmisja sobotnich zmagań jest dostępna TUTAJ, natomiast niedzielne wyścigi można śledzić TUTAJ.

 

 

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.