- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajanie w obronie wiary katolickiej. Pewnie ich znacie (foto)

W Biłgoraju powstał właśnie Komitet Obrony Wiary Katolickiej. Krucjatę przeciw wszystkim, którzy atakują krzyż prowadzą m.in. biłgorajski radny Marcin Adam Mura i znany całemu światu leśnik Andrzej Borowiec. Ale jest też były starosta biłgorajski Stanisław Schodziński. O co tu w ogóle chodzi?!

- Reklama -

Dziękujmy Bożej Opatrzności za to, że krzyż powrócił do szkół, urzędów publicznych, szpitali. Niech on tam pozostanie! Niech przypomina o naszej chrześcijańskiej godności i narodowej tożsamości, o tym, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy, i gdzie są nasze korzenie. Są to słowa Ojca Świętego Jana Pawła II. Czy nowy wojewoda lubelski, zapomniał nauki naszego Wielkiego Rodaka? Spotkaliśmy się w kuluarach biura poselskiego posła Marcina Romanowskiego aby przedyskutować bardzo ważną sprawę, a mianowicie ściągnięcia krzyża w Urzędzie Wojewódzkim Nie ma na to zgody naszego ugrupowania Suwerenna Polska, ale też nie ma zgody Polaków, bo jesteśmy chrześcijańskim krajem i się temu sprzeciwiamy oraz mówimy głośno NIE takim rzeczom w przestrzeni publicznej! – tłumaczą inicjatorzy powołania komitetu.

 

 

- Reklama -

16 Komentarze
 1. obserwator mówi

  Głupich nie sieją głupi się sami rodzą.Daj głupiemiu atrament to go wypije.Oni nie wiedzą co mówią a po co oni ich pokazują?Toż to ciemnota!

 2. BilgoRajan mówi

  niech Ci obrońcy pokażą w postępowaniu jaka jest ich Wiarą bo tymi zdjęciami tylko udowadniają ze chcą walczyć a czy walka można pokazać Bogu i większość ich wiare tylko wiare w kogo bo ich przewodca patron już pokazał im kierunek do cofania się do średniowiecza

 3. Ktoś mówi

  Na pewno bronią „wiary katolickiej” czy orientacji katolickiej.A zapytam ,jaki znak powinien być znakiem wiary chrześcijańskiej/która powinna być dana odgórnie/ , krzyż, łódź czy ryba?

 4. anty lewak mówi

  Ruda wrona orła nie POkona , ruda wrona orła nie POkona, ruda wrona orła nie POkona , tak to leciało

  1. Ciekawy mówi

   A kto ma być tym orłem? Kaczyński???

   1. brak mówi

    Na pewno nie ty bo ruda wrona narobiła ci do pustej łepetyny

    1. zxc mówi

     Musisz być wierny, nie musisz mieć rozumu. Każdy kto myśli swoim rozumem, kto ma własne zdanie, jest wrogiem dla ludzi takich jak kaczka , rydz, i cała reszta. Najlepiej rządzić narodem głupim lub pijanym. Przekupić ich za ich własne pieniądze. Skłócić między sobą i zrzucić winę na innych. Bo tylko my mamy rację.

 5. Zxc mówi

  Najlepszą obroną jest atak, Najlepiej niech pałują każdego kto im się nawinie. jak ZOMO-wcy.

 6. Znafca mówi

  „Od braku wiary, znacznie gorsza jest ślepa wiara”
  J. J. Rousseau

 7. Arko mówi

  czas się pożegnać z niektórymi leśnikami co cieli bez umiaru policjantami co ścigali kobiety za znicza pod biurem poselskim itd itd. Panie Donaldzie odwagi

 8. Jamroz mówi

  Borowiec to chyba swojego stołka broni ale już niedlugo koniec rżniecia lasów

  1. Silk mówi

   Teraz zacznie rżnąć głupa,,, 🙂

 9. Apolityczny mówi

  Raczej w obronie własnych 4 Liter. Niech Dudyś jeszcze gwałcicieli powypuszcza. Myśleli że są ponad prawem a tu psikus dobierają się do D… .

 10. pan COGITO mówi

  A gdzież tam atakują oni tylko chcą ,PO zdejmować krzyże , PO niemal trzydziestu latach usunąć religie ze szkół i tak PO kolei opiłowywać katolików bo jak nie itd.

 11. janusz mówi

  a kto atakuje wiarę czy wam się w głowach pomerdało zajmicie się swoimi wnukami

 12. Genowefa mówi

  obrońcy ekspansji i napastliwości wiary a nie samej wiary bo nikt jej nie atakuje

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.