- Reklama -

- Reklama -

Biłgoraj żegna swojego sekretarza (foto)

Możliwe, że jednak znacie sekretarza miasta Biłgoraja? W końcu był nim przez 27 lat. Pracownicy Urzędu Miasta podziękowali Bogdanowi Kowalikowi - Sekretarzowi Miasta Biłgoraja za długoletnią pracę. Właśnie przeszedł na zasłużoną emeryturę.

- Reklama -

Po przepracowaniu 27 lat na stanowisku Sekretarza Miasta, Bogdan Kowalik postanowił przejść na emeryturę. Miało miejsce symboliczne pożegnanie z koleżankami i kolegami z pracy. Spotkanie było pełne wzruszeń i refleksji nad minionymi latami, wypełnione serdecznymi gestami i podziękowaniami.

-Burmistrz Janusz Rosłan wraz ze swoim zastępcą Jarosławem Bondyrą oraz skarbnikiem Romanem Żukiem, wyrażali głęboką wdzięczność Panu Sekretarzowi za jego oddanie, zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu swoich obowiązków – pokazuje UM Biłgoraj.

toyota Yaris

Czym zajmuje się sekretarz?

Sekretarz Miasta odpowiada za prowadzenie kancelarii urzędu, nadzór nad działalnością  administracyjną, przeprowadzanie wyborów samorządowych i parlamentarnych, przygotowanie projektów uchwał Rady Miasta oraz koordynację pracy całego urzędu.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.