kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Biłgoraj żegna Komendanta Powiatowego Policji! Kto nowym?

Starosta biłgorajski podziękował Komendantowi Powiatowemu Policji. Inspektor Marek Jamroz przeszedł właśnie na zaopatrzenie emerytalne. Kto pokieruje teraz biłgorajską policją?

- Reklama -

Z końcem maja na zaopatrzenie emerytalne przechodzi inspektor Marek Jamroz. Jego obowiązki przejmie dotychczasowy I zastępca Komendanta Powiatowego Ryszard Smoluch.
W uroczystym pożegnaniu inspektora Jamroza uczestniczył starosta biłgorajski Andrzej Szarlip.
urząd MArszałkowski projekt
– Szanowny Panie Komendancie, w dniu przekazania przez Pana obowiązków szefa biłgorajskiej Policji i przejścia na zaopatrzenie emerytalne, pragnę – w imieniu swoim i władz powiatu biłgorajskiego – serdecznie podziękować za Pana służbę. Pana profesjonalizm, obowiązkowość, pracowitość i wierność policyjnemu ślubowaniu oraz wzorowe kierowanie biłgorajskim garnizonem Policji, było ważnym elementem bezpieczeństwa społeczności mieszkańców Ziemi Biłgorajskiej – mówił starosta.
– Dziękuję za współpracę z samorządem powiatu biłgorajskiego, za wszytskie cenne rady i podpowiedzi. Niech św. Michał Archanioł patron Policji i św. Maria Magdalena patronka Biłgoraja, czuwają nad Panem na nowym etapie życiowej drogi – dodał Andrzej Szarlip.
Inspektor Marek Jamroz jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, a służbę w Policji rozpoczął w 1996 roku.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

 

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Emeryt mówi

  A ta pani od księdza z korytkowa czemu smutna….. nie dziwię się

 2. Bobo mówi

  Dzięki Ci Panie nasze prośby zostały wysluchane teraz tylko żeby pisowski naczelnik nie został zastępcą bo już tylko będzie kawa kawa kawa ciasteczka obiadki iprywata

 3. Malwia mówi

  W końcu może ktoś ktoś jakieś pojęcie o zarządzaniu jednostką i ludźmi.

 4. Hihi mówi

  no właśnie jakie prezenty stare gazety.

 5. ola mówi

  A gazetki dostał

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.