- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajski basen będzie zamknięty. I to w połowie wakacji

Od 1 sierpnia do prawdopodobnie 11 września pływalnia w Biłgoraju będzie nieczynna. Nie będzie to związane z głośno zapowiadaną modernizacją, a z przerwą technologiczną związaną z wymianą wody. - To jest jakaś kpina. W wakacje, kiedy ludzie chcą odpoczywać i korzystać z basenu, planują sobie wymianę wody i wszystko zamykają - pisze do nas mieszkaniec.

- Reklama -

Pływalnia w tej chwili jeszcze funkcjonuje do 30-go lipca włącznie. Później, zgodnie z rozporządzeniem, nastąpi przerwa technologiczna związaną z wymianą wody.

Jak dowiedzieliśmy się od kierownika gospodarczego w ZSBiO w Biłgoraju przestój potrwa  od 31 lipca do prawdopodobnie 11 września. W tym czasie wykonane zostaną prace technologiczne i remontowe, tj.  wymiana i uzdatnienie wody, badania  niezbędne do ponownego uruchomienia pływalni.

- Reklama -

Rozwiewając wątpliwości mieszkańców, którzy obawiają się utraty karnetów zakupionych na wakacje, dowiedzieliśmy się, że wszystkie karnety mają ważność 3 miesiące i limit 24 wejść.  Dla karnetów, które zostały  wykupione teraz, automatycznie wydłuża się czas realizacji o długość przestoju.  Jeżeli ktoś wykupił wcześniej karnet, i on wygasa w trakcie przestoju,  również zostanie on wydłużony o okres przestoju.  Czyli np. jeśli nasz karnet kończy się 15-go sierpnia, a basem zostanie zamknięty 1 sierpnia, karnet zostanie wydłużony o 15 dni po ponownym otwarciu pływalni.

Więcej o funkcjonowaniu pływalni, planach rozbudowy i modernizacji przeczytacie w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej.

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź