- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Biłgoraj to nie tylko Łada

W ten weekend, BKS Biłgoraj organizuje aż 6 wydarzeń sportowych .- Nasz klub organizuje kolejną edycję ,,Zdrowo na sportowo- wydarzeń sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas najbliższych turniejów wystąpi ponad 200 piłkarzy z różnych klubów piłkarskich - informuje BKS Biłgoraj. A początek rywalizacji już w piątek.

- Reklama -

– W piątek rozegramy turniej żaka młodszego z rocznika 2014 i młodsi na boisku przy ul. Przemysłowej. W sobotę kolejne zmagania rocznika 2013 na boisku w Dereźni, a także od godziny 9:00 w Nadrzeczu turnieje rozegrają dzieci z roczników 2011 i 2012. W sobotnie popołudnie swoje mecze rozegrają drużyny młodzików z rocznika 2009 z Wisłą Puławy /g. 16 00/ oraz z rocznika 2010 z Lublinianką Lublin /g. 17 30/. Oba spotkania na boisku w Dereźni.

– Przed nami super emocje piłkarskie oraz nagrody przygotowane dla piłkarzy. Zapraszamy do wspólnego kibicowania. Składamy serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe przekazane od Ministra Sportu i turystyki RP Kamila Bortniczuka w ramach środków ,,Programu Sport dla Wszystkich 2022 – przekazuje biłgorajski klub.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.