Biłgoraj rozstrzygnął konkurs na Światowy Dzień Autyzmu
W Zespole Szkół Specjalnych w Biłgoraju, został rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs plastyczny, „To mnie wyróżnia. Moje hobby, zainteresowania, upodobania". Odbył się z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.
Laureatami konkursu zostali:
W kategorii przedszkolaki:
1 miejsce – grupa „ Misiaczki” Przedszkole Publiczne Domek
Przedszkolaka w Biłgoraju,
2 miejsce – Szymon Przytuła; Gadu – Gadu Punkt Przedszkolno-
Terapeutyczny w Biłgoraju,
3 miejsce – Klara Setlak; Publiczne Przedszkole Językowe Akademia
Przedszkolaka w Biłgoraju, wyróżnienia – Bartosz Kukiełka;
Samorządowe Przedszkole nr 3 w Biłgoraju, Krzysztof Brodziak; Gadu –
Gadu Punkt Przedszkolno- Terapeutyczny w Biłgoraju, grupa „ Sowy”
Publiczne Przedszkole Językowe Akademia Przedszkolaka w Biłgoraju.
Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:
W kategorii _ośrodek rewalidacyjno- wychowawczy _wyróżnienie dla
Zespołu Rewalidacyjnego „ Rybki”_; _Integracyjne Przedszkole
Bambini.
W kategorii: szkoła podstawowa klasy I- III:
1 miejsce – Oliwier Frąk; Prywatna Szkoła Podstawowa w Biłgoraju,
2 miejsce- Agnieszka Gorczyca; Prywatna Szkoła Podstawowa w
Biłgoraju,
3 miejsce -Marcelina Kominek; Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju,
wyróżnienia- Izabela Krajewska; Szkoła Podstawowa im. J.
Piłsudskiego we Frampolu
oraz Marcel Mendyk; Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. J. Twardowskiego w
Biłgoraju.
W kategorii: szkoła podstawowa klasy IV- VIII
1 miejsce – Dominik Marczak- Zespół Szkół Specjalnych w
Biłgoraju,
2 miejsce – Katarzyna Misa -Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju,
3 miejsce- Damian Papierz – Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju,
wyróżnienie- Natalia Świrszcz – Zespół Szkół Specjalnych w
Biłgoraju.
W kategorii: szkoła przysposabiająca do pracy:
1 miejsce – Paweł Jeleń; Zespół Szkół Specjalnych w
Biłgoraju,
2 miejsce – Amelia Oleszek; Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju,
3 miejsce – Roksana Oleszek; Zespół Szkół Specjalnych w
Biłgoraju,
Wyróżnienie – Paulina Mysłowska; Zespół Szkół Specjalnych w
Biłgoraju.
W kategorii: absolwenci szkół:
1 miejsce – Damian Dworniczak- Dom Pomocy Społecznej w Teodorówce,
2 miejsce – Adrian Żarnoch- Dom Pomocy Społecznej w Teodorówce,
3 miejsce – Karolina Krokos- Dom Pomocy Społecznej w Teodorówce.
Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, a w szczególności:,, TOCHMAN CLINIC”, Pani Marcie Tochman, Spółdzielnia Mieszkaniowej ,, Łada” w Biłgoraju, AMBRA S.A. – Biłgoraj,
Model Opakowania Sp. z.o.o. Biłgoraj,Urząd Miasta Biłgoraj, oraz Renacie Sosze nauczycielowi z MDK w Biłgoraju za zaangażowanie i ocenę prac konkursowych.