- Reklama -

- Reklama -

Biłgoraj robi biegaczom przeszkody

Przeszkody i to poważne robi biegaczom Biłgoraj. Ale to bardzo dobrze, bo na tym właśnie polega "Biłgoraj Biega … Stadionowy Cross Przeszkodowy”. Żeby nie było za łatwo, na śmiałków będą czekały na trasie opony, płotki lekkoatletyczne, pachołki i co tylko organizatorom przyjdzie do głowy. Sam bieg 24 maja (piątek), a zapisy jeszcze trwają.

- Reklama -

Kontynuując coroczną akcję Biłgoraj Biega, Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje kolejną imprezę promującą aktywny wypoczynek i dbałość o zdrowy, sportowy styl życia.
urząd MArszałkowski projekt
Gdzie: Stadion OSiR Biłgoraj
Kiedy: 24.05.2024r. (piątek)
Trasa: bieżnia lekkoatletyczna i boczne boiska treningowe na stadionie OSiR -dystans ok. 1000 m. Na trasie usytuowane będą „przeszkody” (6-8 przeszkód do pokonania utworzone z materaców, płotków lekkoatletycznych, pachołków, itp.).

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Program:
– 17:00 – 17:45 – rejestracja uczestników, weryfikacja zgłoszonych drużyn (Biuro Zawodów przy bramce wejściowej na bieżnię lekkoatletyczną),
– 17:45 – rozgrzewka – zapoznanie z trasą i przeszkodami
– 18:00 – START
Zgłoszenia drużyn do 21 maja  – OSiR Biłgoraj (Mieczysław Jamroz), osobiście lub e-mail: mjamroz@osir.lbl.pl oraz w dniu i miejscu imprezy do godz. 17:45.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. - mówi

    Fajna imprezka:)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.