- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Biłgoraj najlepszy w całym województwie! (foto)

Na całej Lubelszczyźnie nikt nie biega szybciej niż młodzi ludzie z Biłgoraja. Przynajmniej w biegach sztafetowych. Wielkim sukcesem zakończyła się Wojewódzka Licealiada w festiwalu sztafet. której finał odbył się w Biłgoraju.

- Reklama -

Dziewczęta z I LO im.ONZ w Biłgoraju  w biegu 4x400m pobiegły w składzie: Oliwia Leleń (III E), Natalia Przytuła (I C), Marlena Tyszko (III C), Kornelia Jagucak (II i) i Natalia Metner (III F). Nasze licealistki trzeci rok z rzędu obroniły tytuł mistrzyń województwa, wygrywając z dużą przewagą nad pozostałymi drużynami.
urząd MArszałkowski projekt
Z kolei sztafeta 4x100m w składzie: Natalia Budzyńska (I E), Julia Pawelec (I G), Wiktoria Siek (II C), Paulina Abram (II A) uplasowała się na trzecim miejscu, ustępując jedynie zespołom z Tomaszowa Lubelskiego i Chełma.
Sztafeta 4x100m chłopców w składzie: Przemysław Cios (II B), Krystian Piętak (II A), Paweł Wołoszyn (II C), Marcin Kusz (III F) i Konrad Niemiec (III F) zajęła czwarte miejsce, a do brązowego medalu zabrakło tylko 1 sekundy.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Opiekunami biłgorajskich uczniów są: Izabela Skakuj i Urszula Iwańska.

 

 

 

foto: I LO im.ONZ w Biłgoraju

- Reklama -

3 Komentarze
  1. - mówi

    Piszecie o sukcesie i wymieniacie dziewczyny które wygrały 4×400 metrów i okraszacie to zdjęciami dziewczyn z 3 miejsca 4×100, trochę taka zmyła.

  2. - mówi

    Bo zawody te są w kalendarzu szkolnego związek sportowego i dziwię się, że wyniki zawodów nie sa podawane przez Powiatowy związek tylko każda szkoła z osobna pisze i chwali siebie. Stąd o jednych jest a czasami nie ma artykułu o tych lepszych. A te dziewczyny wszystkie są koleżankami z klubu Znicz.

  3. Rodzic mówi

    Jeżeli piszecie o biłgorajskich biegaczkach w liceliadzie to pasowało by wspomnieć również o dziewczynach z „budowlanki „ , które zajęły II miejsce z niewiele gorszym czasem jak dziewczynki z ozn-tu . Wprowadzacie sami taki niesmak a one nawet , że rywalki na bieżni to przyjaciółki w klubie o w życiu , nie ma was na biegach to nie wiecie , że one wspólnie się nakręcają , tak pozytywnie !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.