- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Biłgoraj ma króla. To król Michał I

Kto jest królem Biłgoraja? To Michał Skubis, najskuteczniejszy w tej chwili piłkarz Łady 1945 Biłgoraj. W 26 kolejkach, zdobył dla lidera piłkarskiej klasy okręgowej już 15 goli. A jeszcze cztery mecze do końca sezonu. Już wiadomo, że udanego, bo Łada pewnie awansowała do IV ligi.

- Reklama -

Do końca sezonu zostały cztery kolejki. Osiemnastu zawodników Łady jest liście strzelców, co jest  świetnym rezultatem!! Każdy dołożył swoją cegiełkę do bilansu bramek. Jak myślicie kto ostatecznie okaże się naszym najlepszym strzelcem? – pyta Łada 1945 Biłgoraj.

Michał Skubis dołączył do Łady przed tym sezonem:

-Występujący poprzednio  w drużynie Tanwi Majdan Stary zawodnik,  wpisuje się w filozofię, którą obraliśmy. Jego przywiązanie do Ziemi Biłgorajskiej, oraz niecodzienne umiejętności piłkarskie, to gwarancja wzmocnienia siły ofensywnej drużyny seniorów. Niezmiernie jest nam miło, że zdecydował się na powrót do biłgorajskiej Łady. Skubis to kolejny wychowanek OSiRu Biłgoraj, a później zawodnik Łady. Przez ostatnie dwa lata zdobył 25 goli w zamojskiej klasie okręgowej, w barwach Tanwi Majdan Stary. Wcześniej reprezentując biało-niebieskie barwy wystąpił w 49. spotkaniach na poziomie IV ligi podczas których udało mu się strzelić 6. bramek – informowała Łada, tuż po pozyskaniu tego zawodnika w ubiegłym roku.

A bilans trafień rozkłada się na razie tak:

- Reklama -

2 Komentarze
  1. KONKRET mówi

    Jak nazwać zatem idąc za głosem redakcji Adamuczuka:) I Perina:)? CESARZ?:)

  2. KONKRET mówi

    Jeśli 15 bramek to wielkie osiągnięcie to wspólczuje.. po prostu przeciętnie . Nadmienie że w okręgowej lidze gr lubelska tam jest odpwoiednio lider Adamczuk 35
    drugi Perin ma 33 Także lipa

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.