- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Biłgoraj: Koncert odwołany, ale orkiestra gra! (film)

Niestety, z powodu bardzo złych warunków atmosferycznych zaplanowany w ramach 30. Finału WOŚP koncert w Miasteczku na Szlaku Kultur Kresowych nie odbędzie się. Ale to wcale nie znaczy, że Biłgoraj na tym poprzestał. Wolontariusze działają nawet w deszcz.

- Reklama -

Jak piszą organizatorzy, odwołanie koncertu ze względu na bezpieczeństwo było konieczne. Jednak w Biłgorajskim Centrum Kultury 30. Finał WOŚP trwa! Na miejscu i w terenie pracują wolontariusze. Można też licytować przedmioty, które przeznaczone zostały na aukcję.  
mr-1000x200px
– Nie przestajemy grać. Wolontariusze na ulicach w deszczu i pod wiatr chodzą z puszkami i dzielnie wspierają orkiestrę. Zauważcie ich! Wrzućcie choć symboliczną złotówkę! To właśnie oni są dziś bohaterami – apeluje Lidia Grabowska, szefowa biłgorajskiego sztabu WOŚP.

Licytacje odbywają się w serwisie Allegro pl. Można tam zakupić przeróżne rzeczy, są też vouchery, talony, kosmetyki. Organizatorzy będą je dziś i jutro sukcesywnie wstawiać.  Zachęcamy do przeglądania naszych zakładek i prosimy o cierpliwość piszą.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Wszystkie przekazane na WOŚP przedmioty można zakupić, klikając tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/bck_bilgoraj

 

red. 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.