- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Biłgoraj dba o niepełnosprawnych mieszkańców?

-Należy rozważyć rozwinięcie usług szkoły specjalnej w celu większej dostępności do opieki. Apeluję o to do starosty, burmistrza, wójtów gmin - przekazuje biłgorajski radny Marcin Adam Mura. W biurze poselskim w Biłgoraju zorganizował spotkanie, które dotyczyło oferty dla dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnością.

- Reklama -

Rodzice poruszali problemy dotyczące funkcjonowania dzieci i osób niepełnosprawnych zarówno podczas dnia jak i popołudniami. Wiemy jakie poświęcenie muszą wykazać rodzice osób niepełnosprawnych aby odpowiednio wychowywać i zapewniać byt . Potrzebna jest dyskusja na poziomie władz samorządowych, miasta, powiatu i gminy aby ten problem rozwiązać. Jednym z pomysłów jest powstanie podmiotu na bazie środków unijnych , który przedstawi ofertę dla osób niepełnosprawnych. Należy rozważyć także rozwinięcie usług szkoły specjalnej w celu większej dostępności do opieki . Spróbujmy wspólnie rozwiązać ten problem dla dobra osób niepełnosprawnych i spokojnego życia ich rodziców – apeluje Marcin Adam Mura.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Anonim mówi

    Ciekawe, kto mu to wszystko pisze? I za dużo słowa chciałbym. Ja też chciałbym żebyś nie polepszył farmazonów, ale cóż, nie mam na to wpływu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.