- Reklama -

- Reklama -

Biłgoraj biegał nad zalewem

W piątkowe popołudnie 11 czerwca nad zalewem Bojary w Biłgoraju odbyły się rekreacyjne biegi w dwóch kategoriach sportowych. Biegały dzieci oraz dorośli.

- Reklama -

Organizatorem wydarzenia „Biłgoraj Biega” był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

– Dziś rozpoczął się nasz sportowy weekend, spotykamy się nad Zalewem Bojary. Mamy 3 kategorie biegowe. Rozpoczęliśmy biegiem dla dzieci, a później będzie bieg na 5 i na 7 km. Jest to popularyzacja biegania, zdrowego stylu życia i tego, żeby wspólnie spędzić czas i wyjść z domu – mówi Eliza Rafał, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

- Reklama -

Każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal oraz dyplom. Wśród uczestników rozlosowano również nagrody za udział w sportowej imprezie. – Osoby, które chciały sprawdzić się na dłuższym dystansie, miały możliwość już dziś pokonać trasę Biegu Sitarskiego, który odbędzie się za tydzień 19 czerwca, na który oczywiście serdecznie zapraszamy – dodaje dyrektor OSIR w Biłgoraju. 

Od jutra nad biłgorajskim zalewem, co tydzień (w soboty o godz. 9) do końca wakacji, odbywać się będą ćwiczenia jogi. W najbliższą niedzielę odbędzie się Wiosenny Rajd Rowerowy.

red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.