karczma na woli_wesela

- Reklama -

- Reklama -

Biłgoraj będzie świętował. Jest zaproszenie dla mieszkańców

Biłgoraj pamięta i Biłgoraj będzie świętował Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zaprasza Nadleśnictwo Biłgoraj i Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju. To 1 marca (środa) od godziny 10:30, na szkolnym placu. Będą wystąpienia historyczne, wspólna modlitwa, przemarsz przez miasto i złożenie wieńców.

- Reklama -

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Anonim mówi

    Książę ma tyle wspólnego z AK co Łukaszenko z demokracja na Białorusi. Za komuny organizował konkursy pieśni radzieckich. Teraz ten człowiek jest dopuszczany do młodzieży szkolnej. Książek organizując konkursu pieśni radzieckich wspierał morderców polskich bohaterów. Teraz ustrój się zmienił to jeden baran z Zamościa wpisał go do AK to nie znaczy że to są AKowcy. Mi bliżej do Putina jak do Książka czy Zawislaka i takiego AK jak oni reprezentują. Jestem pewny że jak by Hitler czy Stalin zajęli Biłgoraj to taki Książek by im festiwale organizował badając książka dorobię życiowy. Nie wspomnę że ukradł trzy płyty z sklepu. Czy człowiekowi z AK godziło się kraść ??? Jeszcze była afera że wyłudził jakieś kasę z Ferencem zabierając dzieciom nagrody i przelewając na swoje konto i nie oddając tej kasy. Ludzie z AK tak nie postępują. Taki książek ma mówić młodzieży jak mają żyć, kto kim był czy kto kim jest.

  2. AK mówi

    Przecież te uroczystości organizuje Armia Krajowa i Pan Książek. Wstyd dla tego nowego dyrektora ze chce politykę robić na żołnierzach wyklętych. Warto zapytać Pana Książka jak został potraktowany.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.