- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajski zespół Roxait w Disco Star

Wszystko zaczęło się od castingu w Lublinie, gdzie zespół „Roxait” zaśpiewał utwór „Blachara” z własnego repertuaru. „Dla niej życie jest dobrą zabawą, w którą bawić wciąż się chce. Bo to jest blachara, blachara ja to wiem. Za kasę odda ci się” – śpiewał wokalista. Mimo że Shazzy, jurorki, utwór nie porwał, zespół został zakwalifikowany do castingu w Warszawie.   – Zaryzykowaliśmy z własnym numerem, a to niektórym dziewczynom się nie podoba – skomentował ocenę jury wokalista. Inaczej było w stolicy. Tam muzycy podbili serca jurorów utworem „Grajek” z repertuaru zespołu „Tex”. – Spoko, spoko – komentował tuż po występie Marcin Miller. Shazza stwierdziła, że chłopaki tworzą zespół, który jest zgrany. – Mi się podobało – dodała. Radek, lider zespołu Weekend – juror, podkreślił, że mimo kilku drobnych niedociągnięć chce dać im kredyt zaufania. Tak więc zespół z Biłgoraja będzie można oglądać na antenie Polo TV w programie Disco Star. 

Zespół tworzy trzech muzyków: Przemysław Nalepa (21 lat, gitara), Sławomir Wasil (27 lat, wokal) oraz Dawid Sobolewski (20 lat, instrumenty klawiszowe). Przemek pochodzi z Biłgoraja. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Na lekcje gitary zapisał się już w podstawówce. Kolekcjonuje pałki perkusistów. Sławek pochodzi z Goraja. Z wykształcenia jest technikiem agrobiznesu. Kolekcjonuje monety. Rodzinną miejscowością Dawida są Jaroszewice. Obecnie pracuje jako ochroniarz. Jego hobby to kolekcjonowanie zabytkowych przedmiotów.

- Reklama -

 „Disco Star” to muzyczny talent show, w którym udział biorą młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę dyskotekową i taneczną. Program składa się z czterech etapów: castingów, eliminacji, półfinałów oraz finału. Na etapie castingów wyłonionych zostanie 36 wykonawców. W każdym odcinku eliminacyjnym rywalizują trzy pary zawodników, a ich występy ocenia jury. Decydującym „złotym głosem” dysponuje gospodarz programu, który może podejmować ostateczną decyzję, jeśli jury nie jest jednomyślne. W odcinku finałowym zwycięzcę programu „Disco Star” i nową gwiazdę muzyki disco wybierają widzowie Polo TV w głosowaniu SMS-owym.

Zmagania uczestników IV edycji „Disco Star” będzie można oglądać na antenie Polo TV w każdą sobotę o godz. 18.00. oraz w niedzielę o 16.30. Każdy odcinek po premierze w telewizji będzie możne obejrzeć w Internecie na stronie Polo.tv. W składzie jury IV edycji „Disco Star” 2016 zasiadają: Shazza, Marcin Miller, Radosław Liszewski oraz Patryk Pegza.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.