- Reklama -

Biłgorajscy muzycy w Must Be the Music

Po wokalnych sukcesach Oli Nizio przyszedł czas na instrumentalistów. Zespół Bonum Voces, w skład którego wchodzą biłgorajscy muzycy: Jarek Kloc (akordeon), Piotrek Trojanowski (klarnet, flet), Sławek Niemiec (skrzypce), Darek Bielański (gitara), Michał Budzyński  (kontrabas), Remek Kozak  (instrumenty perkusyjne), wystąpił w programie Must Be the Music. To muzyczne talent show, którego odcinki emitowane są na żywo. 1 maja w kolejnym, 9. odcinku, zobaczyliśmy występ biłgorajskiego zespołu. Oprócz nich zaprezentowali się także: Anastazja Czapska, Blue Party, Brian Allan, Domenico Straface, Elevate, GRUFF, Luly, Magdalena Pal, Mateo Paz feat. Meg, Na Tak, Nimfo oraz Patree C.

Bonum Voces oznacza „piękne dźwięki”. Jak mówią sami muzycy, historia ich zespołu wzięła swój początek w Wiedniu na placu świętego Piotra. To właśnie tam, w mieście uważanym za kolebkę światowej kultury, spotkali się dwaj pasjonaci muzyki. Pierwszy podziwiał uroki austriackich zabytków, drugi subtelnymi dźwiękami instrumentu przyciągał zafascynowane tłumy. Początek przypadkowej znajomości okazał się początkiem zespołu. Muzycy mają na swoim koncie wiele koncertów, wystąpień. Ostatnio w ich dorobku pojawiła się płyta „Romanian train”. Teraz przyszedł czas na zaprezentowanie się przed szerszą publicznością.

- Reklama -

„W programie zobaczymy najbardziej utalentowanych muzycznie ludzi w Polsce. Wyłonieni w drodze eliminacji powalczą o sławę, pieniądze i sympatię widzów. Z pewnością spróbują zaskoczyć nas swoim głosem, umiejętnością gry, niebanalną osobowością, a także własnymi piosenkami” – czytamy na oficjalnej stronie programu. Liczymy na to, że Bonum Voces podbije serca widzów Polsatu!

Teraz tylko od Was zależy, który artystów otrzyma Dziką Kartę. Głosować na biłgorajki zespół można za pomocą Facebooka https://apps.facebook.com/must-be-the-music/v/5723be6c0c168200a011b824

W głosowaniu uczestniczą wszyscy wykonawcy, którzy otrzymali od jurorów 3 lub 4 „taki”. Można oddać maksymalnie 10 głosów dziennie na wybranego wykonawcę. Głosy można oddawać do czwartku, do godziny 15.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.