- Reklama -

Biłgoraj w budowie – kolejne utrudnienia na drodze

Trwają prace przy przebudowie dróg powiatowych: ul. Długiej, Bohaterów Monte Cassino, Komorowskiego, Prusa i Bankowej. W związku z tym planowane są kolejne utrudnienia w ruchu.

Na kierowców czekają utrudnienia związane z okresowym zamknięciem ul. Bohaterów Monte Cassino w Biłgoraju w dniach od 23 września 2016 r. do 1 października 2016 r. zgodnie z poniższym harmonogramem.

Harmonogram prac:

 – 23.09.2016 r. zamknięcie ul. Bohaterów Monte Cassino na odcinku od ul. Wiejskiej do ul.

Bartoszewskiego – frezowanie nawierzchni;

- Reklama -

– 24.09.2016 r. zamknięcie ul. Bohaterów Monte Cassino na odcinku od ul. Bartoszewskiego do ul. Komorowskiego łącznie z obrębem skrzyżowania z sygnalizacją świetlną – frezowanie nawierzchni

– od 26.09.2016 r. do 1.10. 2016 r. zamknięcie ul. Bohaterów Monte Casino na odcinku od ul. Wiejskiej do ul. Komorowskiego (łącznie z obrębem skrzyżowania z sygnalizacją świetlną) – układanie nowej nawierzchni.

 

Kierowcy muszą szykować się również na utrudnienia związane z okresowym zamknięciem na ul. Prusa w Biłgoraju. Od 26.09.2016 r. do 1.10.2016 r. będzie częściowo zamykana na odcinku od ul. Bartoszewskiego do ul. Cichej z powodu frezowania nawierzchni i ułożenia warstwy wyrównawczej nawierzchni.

 

Prosimy o bezpieczną i ostrożną jazdę oraz stosowanie się do oznakowania.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.