- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Biłgoraj doczekał się kliniki stomatologicznej na najwyższym poziomie

Klinika Medenti istnieje już od 6 miesięcy. Poświęciliśmy ten czas na pozyskanie najlepszego zespołu lekarzy w specjalnościach: chirurgia, ortodoncja i stomatologia zachowawcza, ale wciąż powiększamy kadrę i zakres usług. Do końca roku mamy plan otworzyć jeszcze dwa gabinety, aby zaspokoić wciąż rosnące potrzeby mieszkańców w zakresie skutecznej i komfortowej opieki stomatologicznej. Nasza klinika zdobywa coraz więcej pacjentów ze względu na bardzo wysoką jakość świadczonych usług oraz szeroki wachlarz możliwości leczenia. Pacjent, który został zdiagnozowany w Medenti, nie zostanie odesłany nigdzie indziej. Wyposażenie kliniki w zaawansowany technologicznie sprzęt umożliwia wykonanie wszystkich zabiegów, które będą konieczne, aby pacjenci mogli cieszyć się zdrowymi i pięknymi uśmiechami. Nasze zaplecze technologiczne to nie tylko "fotel i wiertło", ale także pracownia RTG, pantomogram z cefalometrią, laser diodowy oraz inne sprzęty, zaspokajające potrzeby pacjentów kliniki we wszystkich obszarach, których wymaga nowoczesne leczenie. A to wszystko w przyjemnym i nowoczesnym wnętrzu, pod okiem troskliwego personelu.

Klinika Medenti to nie tylko klasyczne usługi dla pacjentów ale także usługi towarzyszące leczeniu w innych gabinetach dentystycznych. W Biłgoraju jest wielu świetnych specjalistów a klinika Medenti umożliwia pacjentom tych gabinetów wykorzystanie zdjęć pantomograficznych czy cefalometrycznych, wykonywanych w naszej klinice o jakości dotychczas niedostępnej na lokalnym rynku usług stomatologicznych. Naszym pacjentom pracownia RTG pomaga w ocenie ogólnej stanu zdrowia zębów (próchnica, jakość leczenia kanałowego, jakość wypełnień), planowane leczenie protetyczne, implantologiczne i ortodontyczne, planowany zabieg usunięcia zębów zatrzymanych, a także choroby przyzębia.

- Reklama -

Nierzadko na zdjęciach nasi lekarze wykrywają zmiany, które nie dają żadnych objawów, takie jak torbiele, pozostawione korzenie po niekompletnych ekstrakcjach, a nawet nowotwory. Diagnostyka radiologiczna staje się już standardem w leczeniu stomatologicznym, a w naszej klinice jest standardową procedurą.

Wszystkich, którzy chcą się przekonać, że wizyta u dentysty może być przyjemnością, zapraszamy na ul. Armii Krajowej 8 do Medenti.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.