- Reklama -

Bezpłatna rehabilitacja w Biłgoraju do końca grudnia!

Już w przyszłym tygodniu w Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnym Gadu-Gadu przy ul. Długiej w Biłgoraju rusza darmowa rehabilitacja w ramach rządowego projektu. Od 15 grudnia do końca tego roku kalendarzowego bez skierowania i kolejek skorzystać z zabiegów będą mogły osoby, które posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Bezpłatną rehabilitację osobom z lekkim lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności zapewni program pod nazwą “Świadczenia medyczne Narodowego Funduszu Zdrowia dla osób niepełnosprawnych na rok 2020”.

- Reklama -

– Zapraszamy wszystkie kwalifikujące się osoby po 16. roku życia do skorzystania z naszych zabiegów fizjoterapeutycznych tj. masażu, fizykoterapii, kinezyterapii i hydroterapii – zachęca Alicja Bosak, właścicielka Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego Gadu-Gadu w Biłgoraju.
Warunkiem przyjęcia jest posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu lekkim lub umiarkowanym oraz ukończony 16. rok życia. Aby skorzystać z projektu należy się umówić telefonicznie

Zapisy prowadzone są od 5 grudnia pod numerem tel. 570 760 505. 

Red. 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.