- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Beethoven i Wieniawski przyjeżdżają do Biłgoraja

Beethoven, Wieniawski, Szymanowski, czyli wieczór z muzyką trójki wspaniałych kompozytorów w wykonaniu Jakuba Jakowicza- skrzypce i Łukasza Chrzęszczyka- fortepian. Na koncert zapraszamy 8 października do Biłgorajskiego Centrum Kultury. Podpowiadamy jak się dostać na koncert.

- Reklama -

Serdecznie zapraszamy na wieczór z muzyką trójki wspaniałych kompozytorów: Ludwiga van Beethovena, Henryka Wieniawskiego i Karola Szymanowskiego. Dzieła tych twórców będzie można usłyszeć w wykonaniu artystów młodego pokolenia – Jakuba Jakowicza – polskiego skrzypka, określanego mianem wirtuoza skrzypiec i Łukasza Chrzęszczyka – znakomitego pianistę, solistę i kameralistę –  przekazuje Biłgorajskie Centrum Kultury.

- Reklama -

Koncert odbędzie się w ramach projektu „Z klasyką przez Polskę”. Działanie realizowane jest przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca dzięki wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Założeniem inicjatywy jest prezentacja zjawisk artystycznych na najwyższym poziomie w domach kultury, remizach, szkołach, dworkach, pałacykach i kościołach na terenie całego kraju. Dzięki tym działaniom muzyka klasyczna może dotrzeć do publiczności i dać jej okazję zapoznać się ze wspaniałym repertuarem i poznać wybitnych wykonawców. W ramach projektu na scenach pojawiają się artyści występujący w najważniejszych polskich i europejskich salach koncertowych.

Koncert odbędzie się w ramach projektu „Z klasyką przez Polskę”. Start o godz. 18.00, bilet 15 zł. Dostępne w Biłgorajskim Centrum Kultury.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.